הערכה

תהליך ההערכה הינו שלב חשוב בתהליך שכן הכרה בבעיה של הפונה היא הצעד הראשון בתהליך השינוי. ההערכה הינה הצעד הראשון והיא כשלעצמה התערבות ראשונית וחשובה להגדרת גבולות הבעיה וחשיבה על גיבוש אנשי הצוות הרלוונטים הדרושים לטיפול. לעיתים הפונה אינו מכיר בבעייתו או בהיקפה, לעיתים סביבתו אינה מכירה בכך ולעיתים חיו מנוהלים באופן שלא מאפשר לפונה חיים הראויים לו לשם המשך צמיחה והתפתחות טבעיים של החיים.

לשם כך בנינו מערך הערכה מקיף הנועד לתת תמונה מקיפה של המצב וההתמודדויות הצפיות לשם השגת המטרות הללו:

תהליך הערכה ראשוני – שיחה עם פסיכולוג מומחה, מנהל המרכז, בסוף מפגש הפונה מקבל משוב לגבי סטטוס ההפרעה והכלים הדרושים לשם הנעתו מהמקום בו הוא נמצא.

תהליך הערכה שניוני – שיחות ראשונות עם מעגל המטפלים האישיים שצוותו למטופל. לאחר כחודש מתבצע גיבוש הנתונים עם אנשי הצוות ומנהל הטיפול נפגש עם המטופל לשם הערכה מחודשת של מצבו והצרכים השונים.

תהליך הערכה שלישוני – במקרים של אי בהירות לאחר תקופה של טיפול, נמליץ על המשך הערכה של סביבת מגוריו של המטופל ממקור ראשון, בדיקות רפואיות והורמונאליות והערכה פסיכו דיאגנוסטית מקיפה.

 

סניפים נוספים

  • רח' ששש  111 תל אביב
  •  טל: 079-555-10-47
  • nhh.company@gmail.com
מה אנחנו עושים? 

 אנו מציעים מגוון טיפולים ופתרונות לתוספות שיער לגברים ונשים .אנחנו רואים בעבודה שלנו שליחות מתוך הבנה עמוקה שהשירות שאנו מציעים יאפשר לך להתמודד בהצלחה ובשמחה עם קצב החיים המהיר והתובעני.

NHH מרפאות שיער

  לוין אפשטיין 10 רחובות

  טל: 079-555-10-47

 nhh.company@gmail.com

NHH מרפאות שיער, כי היופי מתחיל בראש.

מגוון טיפולים ופתרונות לשימור ושיקום השיער לגברים ונשים
בשיטות יחודיות ומתקדמות.

כתבו אלי  

חיזוק מערך התמיכה של הפונה